Trucks & Trailers by CD Project

  
 STARTUJE KONKURS TRUCKS & TRAILERS

 Zasady konkursu
  CD Projekt
 1. Sponsor:
  Oficjalnym sponsorem konkursu jest firma CD Projekt.
 2. Zasady:
  W konkursie może wziąć udział każda zainteresowana osoba pod warunkiem zapoznania się i respektowania zasad niniejszego konkursu. W konkursie można wziąć udział tylko i wyłącznie raz. Więcej niż jedno zgłoszenie będzie się kończyć dyskwalifukacją z konkursu. Zgłoszenia wraz z odowiedziami proszę przesyłać na adres: truckpol@op.pl lub alternatywnie na truckpol@interia.pl z tematem Konkurs T&T.
 3. Nagrody:
  Nagrodą są 3 zestawy gier "Trucks & Trailers" (wersja w języku polskim). Nagrody zostaną rozesłane do zwycięzców niezwłocznie po losowaniu.
 4. Losowanie:
  3 zwycięzców zostanie wylosowanych wśród uczestników, którzy wzięli udział w konkursie i odpowiedzieli poprawnie na zestaw pytań konkursowych.
  Konkurs rozpoczyna się 10 lipca i trwać będzie do 23 lipca 2011 roku. Losowanie nagród odbędzie się 24 lipca 2011 a losującym będzie mój 8 letni syn, którego decyzja jest ostateczna ;-) W przypadku braku poprawnych odpowiedzi nagrody będą losowane wśród wszystkich uczestników. Ale mam nadzieję tak się nie stanie...
 5. Podsumowanie:
  Aby wziąć udział musisz spełnić 3 podstawowe elementy:
  I) Temat wiadomości musi brzmieć Konkurs T&T
  II) Należy podać imię i nazwisko i miejscowość zamieszkania. (dane te służą tylko i wyłącznie na potrzeby konkursu i nie będą dalej, poza nim przetwarzane)
  III) Należy odpowiedzieć na 3 pytania konkursowe. Konkurs RignRoll: Tirowiec
 6. Kto wygrał?:
  Informacja o wylosowaniu nagrody zostanie przekazana bezpośrednio na adres email uczestnika. Jeżeli w ciągu 3 dni uczestnik nie potwierdzi odbioru nagrody wraz z podaniem adresu, gdzie ma być przesłana przesyłka, nagroda przepada i następna osoba zostanie wylosowana. Dodatkowo lista zwycięzców zostanie ogłoszona na http://truckpol.republika.pl oraz http://truckpol.proboards35.com/.

 Pytania Konkursowe
 1. Podaj tytuł gry wydanej w 2011 przez CD Projekt Red opartej na podstawie sagi Sapkowskiego.
 2. Podaj angielską nazwę powyższej gry
 3. Jakie dodatkowe gadżety zawierała edycja specjalna Trucks & Trailers? Wystarczy podać dwa.

Powodzenia!


 Odpowiedzi:
 1. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów
 2. The Witcher 2: Assassins of Kings
 3. Czapka,t-shirt,naklejka

 Lista zwycięzców:
  Główne nagrody otrzymują:
 1. Sławomir Boniecki z Wałbrzycha
 2. Dominik Włodarczyk z Lublina
 3. Jan Tomalski z Krakowa

Truck Games News Archives
Previous hard truck games page [ 2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  ]Next hard truck games page

liczniklicznik
© Copyright TruckPol 2001-2019. All rights reserved.